דיני נזיקין:

דיני נזיקין עוסקים בסיטואציות משפטיות הכרוכות במצב בו אדם ניזוק בגוף או ברכוש ותובע על כך פיצוי מן הצד הפוגע. מומחי משפט הנדרשים לסוגיית דיני נזיקין ינסו לעמוד על שתי סוגיות עיקריות – האם גרימת הנזק אכן מוטלת על כתפיו של הפוגע לכאורה? ומהו הוא היקף הפיצוי המשקף את הנזק שנגרם.  לכאורה  – סוגיה פשוטה, אולם בפועל הערכת הפיצויים והוכחת האחריות על הנזק היא מלאכה מסובכת, המושפעת מדינים, פסיקות שונות, ותקדימים משפטיים, הדורשת את טיפולו של מומחה בענייני דיני נזיקין.

תביעת דיני נזיקין מצריכה סיוע של עורך דין, המכיר את השטח, את התהליך ואת הנפשות הפועלות. עורך דין המתמחה בתביעות של דיני נזיקין, יסייע בכל הפרוצדורות וידאג לאינטרסים של הלקוח, עד לקבלת הפיצוי.

עורך דין חיים דבורה מטפל  בתיקים רבים וכן עוסק בייצוג והופעות בבתי המשפט ובוועדות רפואיות לסוגיהן. מנהל תיקים  בבתי משפט ברחבי הארץ ופועל בשיתוף פעולה עם שורה ארוכה של רופאים בכירים ומומחי ביטוח.  

הטיפול במשרד מבוצע בליווי מיטב המומחים הרפואיים בתחומי האורתופדיה, נוירולוגיה, א.א.ג, רפואה פנימית, פסיכיאטריה ועוד, ומקיים קשר אישי ורציף עם המומחים לצורך מתן הערכות, ייעוץ וחוות דעת רפואיות-משפטיות בתחום נזקי הגוף, תוך מתן מענה מקצועי ומקיף החל מהשלבים הראשוניים של הטיפול בתביעה.

מאחורי המשרד ניסיון של טיפול משפטי בתיקי נזיקין, ייצוג משפטי של מומחה שמאחוריו ניסיון בתחום יבטיח ללקוח את שמירת זכויותיו, והשבת פיצויים הולמים על כל נזק שנגרם לו. 

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s